Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality

Příspěvky

Setkání Miletín 2016

9. 10. 2016

m001a.jpgPodzimní setkání Klubu celních veteránů se uskutečnilo ve dnech 8.-10.10.2016 ve středisku celní správy Miletín. Většina z nás, zde byla naposledy v roce 2007, kdy vlastně vznikl náš klub. Počasí bylo již podzimní, trochu zima, ale nepršelo. Seznámení s programem a informace na sále střediska,na které navázalo večerní posezení při harmonice a hudbě.Došlo i na tanečky. V sobotu kolem desáté jsme prošli náměstí, nakoupili trubičky a perníčky. Zajímavá byla prohlídka historického sklepení a domku Karla Erbena v Miletíně. Kolem oběda jsme se rozjeli idividuelně do okolí na oběd a prohlídku zajímavostí. Určitě poznáte Hořice a Kuks.Večer pokračovala zábava při kytaře a harmonice. Nedělní rozloučení, foto a odjezd domů. Těšíme se na Skočice 2017, kde si připomeneme 10.výročí našeho klubu. 

Pokud máte ještě jiné fotografie pošlete je a já je zařadím - miradv@centrum.cz

 
Celý příspěvek | Rubrika: Aktuality | Fotografie: Miletín 2016

Ocenění od Spolku celníků

6. 10. 2016

 

 

grc-2016-12.jpgV úterý 20.9.2016 se uskutečnilo předání pamětních medailí Spolku celnků v Praze. Za náš Klub celních veteránů obdržel ocenění Vladimír Hyška, Zdeněk Kosek a Miroslav Dvořák. Celý článek a fotografie najdete po rozkliknutí celého příspěvku.

 

Podzimní setkání KCV 2016 v Miletíně

19. 7. 2016

Podzimní setkání KCV v Miletíně se blíží. Poznamenejte si termín a pošlete včas přihlášku.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Aktuality | Komentářů: 2

Turnaj v odbíjené

2. 7. 2016

v010a.jpgVe dnech 2.- 4.6.2016 se uskutečnilo v Jindřichově Hradci Mistrovství  Celní správy v odbíjené. Mezi 12 týmy bylo i družstvo Klubu celníků veteránu. Odhodlaně bojovalo s podstatně mladšími družstvy a neskončili poslední. Náš tým byl ve složení Bohumil Brandejs, Josef Hendrych,  Stanislav Hermann,  Miloš Morávek, Miloslav Farský, František Skala, Alice Robová,  Zdeňka Havelková. Předseda našeho Klubu veteránů Pavel Polák, poděkoval  týmu za jejich výkon při jednání členské schůze klubu ve Skočicích. Určitě pojedou na turnaj  i příští rok a budou moc rádi pokud se k nim ještě někdo přidá. Podívejte se na fotografie z turnaje a pobytu. 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Aktuality | Fotografie: Odbíjená

Setkání Skočice 2016

10. 6. 2016

s002.jpgO  víkendu 10.-12.6.2016 se sešel Klub celních veteránů ve středisku celní správy ve Skočicích. Naše tradiční setkání na jaře  má zejména trochu charakter schůzovní, ale nechybí nám také zábava a výlety do okolí. Podívejte se na fotografie, které nám poslali J.Piorecký, V.Adam, R.Hnízdilová a M.Dvořák. Prohlédněte si je a pokud máte ještě jiné fotografie pošlete je na adresu: miradv@centrum.cz

 
Celý příspěvek | Rubrika: Aktuality | Fotografie: Skočice 2016

Jarní setkání Klubu celních veteránů 2016

15. 2. 2016

Jarní setkání veteránů ve Skočicích se blíží,

 
Celý příspěvek | Rubrika: Aktuality | Komentářů: 0

Záznam z jednání petičního výboru

19. 1. 2016

Rozklikněte odkaz a podívejte se na záznam z jednání petičního výboru za zrušení zdanění výsluhových náležitosti:

http://www.ozbrojeneslozky.cz/clanek/reportaz-poslanecky-peticni-vybor-projednal-petici-za-zruseni-zdaneni-vysluhovych-nalezitosti 

 

Setkání Orlické Záhoří

11. 10. 2015

za0001.jpgPodzimní setkání clo veteránů je již za námi. Rozklikněte celý příspěvek, přečtěte si zprávičku od Míry a prohlédněte si fotografie a prezentaci. 

 

Podzimní setkání se blíží

10. 8. 2015

 
Celý příspěvek | Rubrika: Aktuality | Komentářů: 0

Petice za zrušení zdanění výsluh

24. 7. 2015

Vážení kolegové, přátelé i cestou našich webových stránek se na vás obracíme s výzvou o podpoření této aktivity za zrušení zdanění výsluh ozbrojených a bezpečnostních sborů. Petici jste možná obdrželi již poštou nebo mailem. Je na vás zda tuto snahu podpoříte a podepíšete se do petičních listin. Pomůžeme nejenom sobě, ale i ostatním, kteří výsluhový příspěvek budou pobírat. Pokud máte možnost se domluvit s ostatními na celním úřadě, celnickém klubu nebo jinde podepište se na petiční listinu společně. Pokud tuto možnost nemáte vytiskněte si tento dokument a zašlete na adresu předsedy PV OO CS. Odkaz na celý tento dokument najdete po rozkliknutí nadpisu článku.